Узган 2017 елда, Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районының башкарма комитеты ГХАТ бүлегенең ике хезмәткәре тарафыннан, кабат таныклыклар һәм гражданлык хәле актларын теркәү турында белешмәләр бирү буенча 5 меңнән артык мөрәҗәгать каралган

2018 елның 19 феврале, дүшәмбе

Узган 2017 елда, Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районының башкарма комитеты ГХАТ бүлегенең  ике   хезмәткәре тарафыннан,  кабат таныклыклар һәм гражданлык хәле актларын теркәү турында белешмәләр бирү буенча 5 меңнән артык мөрәҗәгать  каралган.

ГХАТ бүлеге җитәкчесе Светлана Крайнова  бу саннарны Аксубай районы ПЕНСИЯ фонды Идарәсенең  хисап җыелышында  ясаган  чыгышында китерде.     ГХАТ бүлегенә мөрәҗәгатьләрнең кискен артуы, ПЕНСИЯ фонды Идарәсенә гражданнарның иминият булмаган чорларны (бала туу һәм яшь ярымга хәтле бала карау)  кертеп, пенсияләрен яңадан санату  өчен кирәкле документларны җыеп тапшыруы белән килеп чыкты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: