Аксубай муниципаль районының Финанс бюджет палатасы  барлык район халкын якынлашып килүче җирле үзидарә бәйрәме белән котлый!

2018 елның 19 апреле, пәнҗешәмбе

Сезгә нык сәламәтлек, зур бәхет, иминлек, барлык профессиональ планнарыгызның тормышка ашуын телибез!

Сезнең иң яхшы башлангычларыгызда һәрвакыт иҗади илһам һәм  инициатива юлдаш булсын, ә сезнең энергия һәм тапкырлылыгыз билгеләнгән планнарыгызны уңышлы башкаруга  нигез булып хезмәт итсен.  Сезгә һәрвакыт якыннарыгызның җылылыгын һәм мәхәббәтен тоеп, хезмәттәшләрегез һәм дусларыгыз  хөрмәтендә  яшәргә насыйп итүен , ә күтәренке кәеф һәм күңел күтәрелеше һәрвакыт сезнең тормышыгызда юлдаш булуын телибез!

Мәхәббәт, игелек һәм иминлек барыгызга да!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: