25 июнь көнне шәһәр тибындагы Аксубай бистәсенең «Сувар» кафесының җәйге верандасына «бизнес-десант» “төште”, аны Аксубай һәм Нурлат районы эшмәкәрләре каршы алды

2018 елның 25 июне, дүшәмбе

25 июнь көнне  шәһәр тибындагы Аксубай бистәсенең  «Сувар» кафесының җәйге верандасына «бизнес-десант» төште, аны Аксубай һәм Нурлат районы эшмәкәрләре каршы алды.

Очрашу «эшлекле иртәнге аш " форматында узды, анда проектның спикеры Туктамышева Светлана Флюровна гади формада гына эшмәкәрләргә гамәлдәге ярдәм чаралары турында сөйләде, эшмәкәрләр белән  аларның проблемалары һәм аларны хәл итү юллары турында сөйләштеләр.

Әлеге проект Татарстан Республикасының барлык районнарындагы эшмәкәрләргә адреслы ярдәм итәчәк.

Проект кысаларында “кайнар линия " эшли, аның буенча теләсә кайсы мәсьәлә буенча мөрәҗәгатҗ итәргә мөмкин.

Бизнес-Десант "кайнар линия"сенең телефон номеры:

8-800-600-08-33

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: