Районда агымдагы елгы язгы кыр эшләренә әзерлек буенча агросәнәгать комплексы оешмалары арасында үткәрелгән конкурска йомгак ясалды

2019 елның 11 апреле, пәнҗешәмбе

Конкурс республика авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министры урынбасары Илдус Габдрахманов , Татарстан Республикасы Авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек министрлыгының Терлекчелек һәм энергия ресурслары объектларын механикалаштыру секторының әйдәүче киңәшчесе Илнур Сафин, "Әлмәт" агрохимия хезмәте станциясе директоры, шулай ук авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе башлыгы һәм белгечлекләре һәм Дәүләт техник күзәтчелеге инспекторы катнашында узды.

Никитин А. А.  КФХ, "Аксубай Агрофирмасы" ҖЧҖ һәм Сунеев А. Г. КФХ кебек хуҗалыкларда техниканың яхшы әзерләнүен билгеләп үтәсе килә, ә конкурста мөмкин 40 баллдан 39,5 балл җыйган "Аксу-Агро" ҖЧҖ җиңүче дип танылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: