Татарстан Республикасында «минем бизнес» үзәгенең «Ел эшкуары ."Алтын йөзлек-2024» премиясенә гаризалар кабул итү дәвам итә.

2024 елның 28 марты, пәнҗешәмбе
  Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «минем бизнес» үзәге «кече һәм урта эшкуарлык» милли проекты кысаларында Татарстан Республикасы кече һәм урта бизнес вәкилләре өчен эшкуарлык премиясендә катнашу өчен гаризалар кабул итүне дәвам итәләр. Сайлап алу 10 номинация буенча узачак: - Җитештерү; - Экспорт предприятиесе; - IT проектлар һәм чишелешләр; - Төзелеш; - Импортны алмаштыру;  Авыл хуҗалыгы;  Хезмәт күрсәтү өлкәсе;  Үзмәшгуль;  Башлангыч эшмәкәр;  Халыкта танылу. Гаризалар кабул итү һәм халык тавыш бирү 2024 елның 21 февралендә башланды һәм 2024 елның 08 маена кадәр Алтын йөзлек.РФ премиясенең рәсми сайтында дәвам итәчәк. Татарстан Республикасының иң яхшы 100 эшкуарын бүләкләү тантанасы 2024 елның 24 маенда Казанда узачак. «Ел эшкуары: Алтын йөзлек» Татарстан Республикасы «минем бизнес» үзәге премиясе һәр тапкыр эшкуарларның иң күренекле казанышларын һәм Татарстан Республикасы үсешенә керткән өлешләрен билгеләп үтә. «Алтын йөзлек» гә керү республика эшкуарлары тарафыннан югары бәяләнә һәм эшкуарлык эшчәнлегендә казаныш булып санала. Оештыручылар: Татарстан Республикасы Икътисад министрлыгы һәм «минем бизнес» үзәге, «ТР Эшкуарлыкка ярдәм фонды»МКК.
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: