«Без бергә! Без бер гаилә!» проекты кысаларында мәгариф хезмәткәрләренең үзенчәлекле, якты чыгышы.

2021 елның 12 апреле, дүшәмбе

Тату зур команда һәрвакыт эшкә алынса, бик яхшы нәтиҗә килеп чыга.           5 нче апрель көнне мәгариф хезмәткәрләре команданың масса-күләмлеген һәм бердәмлеген күрсәттеләр. Мәктәпкәчә һәм белем бирү учреждениеләре белгечләренең якты чыгышлары күңелле тәэсир калдырды. Талантлы балалар тамашачылар залының көчле алкышларына күмелде... Бию, алар башкаруындагы җырларны бизәделәр һәм проектка җылы, дулкынландыргыч һәм якты төсләр бирделәр.

Барлык катнашучыларны Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Станислав Зайцев сәламләде һәм иҗади проектта катнашучыларның барысына да рәхмәт белдерде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: