«Татарстан Республикасы муниципаль районнарында иң яхшы эшкуарлар Советы»

2022 елның 26 мае, пәнҗешәмбе

2022 елның 26 маенда Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең финанслар һәм милек белән идарә итү буенча беренче урынбасары Илшат Моратшин Татарстан Республикасы Президенты каршындагы Эшкуарлар хокуклары буенча вәкаләтле вәкил Марс Гыймадиев белән берлектә Татарстан Республикасы Иҗтимагый палатасы белән стратегик партнерлыкта кече һәм урта предприятиеләр ассоциациясе тарафыннан оештырыла торган «Татарстан Республикасы муниципаль районнарында эшкуарларның иң яхшы Советы» III Республика конкурсының финал чарасында катнашты.

«Татарстан Республикасы муниципаль районнарында иң яхшы эшкуарлар советы» III республика конкурсында катнашкан өчен Аксубай муниципаль районы эшкуарлар Советы Татарстан Республикасы кече һәм урта бизнес предприятиеләре ассоциациясе Советы Рәисе А.Ф. Сафинның һәм Татарстан Республикасы кече һәм урта бизнес предприятиеләре ассоциациясе президенты Р. А. Шәйхетдиновның Рәхмәт хатына лаек булды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: