Бүген район башлыгы Камил Гилманов март юбилярларын котлады һәм аларга лаеклы бүләкләр тапшырды.

2024 елның 21 марты, пәнҗешәмбе
  Татарстан Республикасы җирле үзидарә органнары эшчәнлегенең нәтиҗәлелеген күтәрүдә, җирле әһәмияттәге мәсьәләләрне хәл итүдә һәм күпьеллык намуслы хезмәте өчен Аксубай муниципаль районы Советының Җирле үзидарә органнары белән хезмәттәшлек һәм методик-мәгълүматлаштыру эше бүлегенең әйдәп баручы белгече Золина Марина Викторовна «Татарстан Республикасы Муниципаль берәмлекләр советы» Ассоциациясенең Мактау грамотасы белән бүләкләнде. Күпьеллык намуслы хезмәте, Аксубай муниципаль районының социаль-икътисадый үсешенә зур өлеш керткәне өчен һәм тууына 65 ел тулу уңаеннан Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районы башлыгының Мактау грамотасы белән Татарстан Республикасы Аксубай муниципаль районы Советы Аппараты җитәкчесе Галиев рәис Миншакир улы бүләкләнде. Күпьеллык намуслы хезмәте, социаль өлкәне үстерүдә күрсәткән хезмәтләре, Аксубай муниципаль районы территориясендә пенсия системасын камилләштерүгә керткән зур шәхси өлеше өчен һәм тууына 65 ел тулу уңаеннан Аксубай муниципаль районы башлыгының Мактау грамотасы белән Аксубай районында клиентлар хезмәте җитәкчесе Тимофеев Владимир Егорович бүләкләнде. Юбилярларны лаеклы бүләкләре белән котлыйбыз һәм алга таба да хезмәт уңышлары телибез!
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: