2024 елның 3 апреле, чәршәмбе
2 апрельдә "НЕЖНОСТЬ" тернәкләндерү үзәгенең социаль хезмәтләр алучылар белән Куркынычсыз юл хәрәкәте профилактикасы буенча Татарстан Республикасы Нурлат шәһәре буенча ГБУБДД ТУ профилактика начальнигы Гыймалтдинова Гөлфия белән очрашу оештырылды. Танып белү уен-викторинасы формасында «юл билгесе - сиңа дошман түгел» уен - викторинасы узды, видеороликлар карадылар. Күпләр үзләренең белемнәрен һәм игътибарлылыкларын күрсәттеләр. Чара ахырында, авыр хәлгә эләкмәс өчен, төп юл билгеләрен һәм кагыйдәләрен белү мөһим, дип билгеләп үттеләр. Ял итүчеләр файда белән вакыт үткәрделәр һәм кечкенә бүләкләр алдылар, моның өчен алар бик рәхмәтле !
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: