Хәрби хезмәткә чакырылучылар көне.

2024 елның 19 апреле, җомга
19 апрельдә традиция буенча Аксубай районы мәдәният йорты залында»хәрби хезмәткә чакырылучылар көне " узды  Хөрмәтле кунаклар: Аксубай муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Станислав Зайцев, Аксубай һәм Чирмешән районнары хәрби комиссары подполковник Дамир Гайнуллин, Үзәк хәрби округ инспекторы генерал-майор Анатолий Молоствов һәм «Ватанга хезмәт итәм» ветераннар иҗтимагый оешмасы җитәкчесе Виталий Маркин, настоятель чакырылучыларга сәламләү сүзе һәм игелекле үгет-нәсыйхәтләр белән мөрәҗәгать иттеләр Аксубай православие гыйбадәтханәсе протоирее Александр Качаев, ТР Мөселманнары диния идарәсе башлыгы урынбасары Равил-хәзрәт Камалетдинов.  Район мәдәният йорты һәм балалар сәнгать мәктәбе солистлары башкаруындагы җырлар шундый җылылык һәм җанлылык белән башкарылган ки, призывниклар һәм мәктәп укучылары күңелендә эз калдырган. Тантаналы чараның ахырында истәлеккә гомуми фото төшерелде.
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: